Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Materská škola

     Materská škola v Zlatníkoch bola založená v roku 1945 ako "štátna detská opatrovňa". Bola to druhá detská opatrovňa v okrese Bánovce nad Bebravou. Od roku 2002 prešla materská škola pod správu obce. Nachádza sa v budove základnej školy, ktorá je umiestnená v peknom, tichom prostredí mimo cestnej komunikácie. Materská škola je jednotriedna a poskutuje celodennú aj poldennú starostlivosť deťom vo veku od 2 do 6 rokov a deťom s odloženou povinnou školskou dochádzkou. Cieľom materskej školy je vytvoriť podmienky na celkový rozvoj jedinečného a zdravého vývoja každého dieťaťa, pripraviť deti na vstup do základnej školy. Dôraz kladieme i na enviromentálnu výchovu a zdravý životný štýl. Umožňujeme postupný adaptačný pobyt detí, v prípade potreby i s rodičmi. Deti sa oboznamujú s anglickým jazykom pod vedením kvalifikovaného lektora.

Materská škola je od 01. septembra 2013 dvojtriedna - je rozšírená o ďalšiu triedu s deťmi vo veku od 2 do 4 rokov.  Tohto času MŠ navštevuje 38 detí.

 

Riateľka MŠ: Anna Stanková

Učiteľka MŠ:  Alena Adamková

Učiteľka MŠ:  Andrea Marková, Bc.

Učiteľka MŠ:  Monika Poluchová

 

Informácie o poplatkoch:

- príspevok na úhradu výdavkov MŠ je 8,00 € 

Vzdelávanie v poslednom roku dochádzky do MŠ  sa poskytuje bezplatne.

- poplatok za stravu dieťaťa od 01.09.2011: 1,27 € (desiata 0,30 €,.obed 0,72 €,.olovrant 0,25 €)

Obec prispieva na deti s celodennou dochádzkou na stravu 0,10 € na jedno dieťa.

 

  


 

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

webygroup

Úvodná stránka